Osobní nástroje
14. července začíná nová soutěž pro všechny editory naší encyklopedie !
Vytvořte si do pátku 17.8. svůj účet na Multimediaexpo.cz a udělejte alespoň 30 slušných editací.
Ze všech aktivních editorů vybereme 3 nejlepší (20.8. 2018) a každý dostane špičkové ceny:
První a nejlepší editor dostane odměnu 1 000 Kč a dva GOG klíče.
Druhý editor dostane odměnu 550 Kč a dva GOG klíče.
Třetí editor dostane odměnu 300 Kč a jeden GOG klíč.

Multimediaexpo

Z Multimediaexpo.eu

Přejít na: navigace, hledání
Vítejte ve Multimediaexpo.cz, v multimediální internetové encyklopedii,
která je jednoznačně největší ryze českou encyklopedií !

Multimediaexpo.cz obsahuje výkonný Katalog firem a nabízí mnoho unikátních rysů — Google Mapy, Yandex mapy,
YouTube, DailyMotion, Vimeo a další.

Encyklopedie Multimediaexpo.cz nyní obsahuje 309 604 článků a 334 324 nahraných multimediálních souborů.

Přečtěte si oznámení a zkuste přispět do nejrychleji rostoucí české encyklopedie.

Encyklopedie

Obrázek dne

Ta Prohm – nádherný chrám v sevření džungle.
Ruiny chrámu Ta Prohm patří k těm nejúžasnějším
z celého královského města Angkor.

Zajímavosti

Víte, že...

Článek dne

Margot Robbie (Oscar, 2016)

Margot Elise Robbie (* 2. července 1990) je australská herečka. První role přišla s rolí Donny Freedman v telenovele Neighbours (2008-11), za kterou získala dvě nominace na cenu Logie Award. Po přestěhování do Spojených států získala roli Laury Cameron v dramatickém seriálu stanice ABC Pan Am a objevila se ve filmech jako Lásky čas, Vlk z Wall Street, Sebevražedný oddíl, Sázka na nejistotu nebo Legenda o Tarzanovi.

Narodila se v Gold Coastu v Queenslandu. Její matka Sarie Kessler je fyzioterapeutka. Když jí bylo sedmnáct let přestěhovala se do Melbourne a začala se profesionálně věnovat herectví. V roce 2007 odmaturovala na Somerset College.

Profesionálně se začala herectví věnovat v roce 2007, kdy se objevila ve dvou filmech I.C.U. a Vigilante. Také se objevila v několika reklamách a získala několik hostujících rolí v seriálech jako The Elephant Princess a City Homicide.

V roce 2008 získala roli Donny Freedman v australské telenovele Neighbours. Původně měla její postava být pouze hostem, ale brzy se stala postavou hlavní. V roce 2009 získala nominaci na cenu Logie Award a Kids' Choice Award. V září 2010 bylo oznámeno, že po třech letech opouští seriál, kvůli stěhování do Hollywoodu.

Po příletu do Los Angeles se pokoušela získat roli v seriálu Charlieho andílci. Producent Sony Pictures Television preferoval, aby se připojila k seriálu Pan Am, po boku Christiny Ricci. V seriálu získala roli nově vytrénované letušky Laury Cameron. Seriál byl však zrušen po první sérii, kvůli nízké sledovanosti. V květnu 2012 se připojila k obsazení filmu Lásky čas. Následující měsíc bylo oznámeno, že získala roli ve filmu Vlk z Wall Street. Za roli získala nominaci na Filmovou cenu MTV v kategorii Objev roku a získala cenu Empire Award v kategorii Nejlepší nováček.

Připojila se k obsazení filmu Violet Talent. Také se objeví ve filmu Suite française, adaptaci novely Irène Némirovsky. Získala roli Ann Burden ve filmové adaptaci Z for Zachariah, která se natáčela na Novém Zélandě. Film měl premiéru 24. ledna 2015 na Filmovém festivalu Sundance. Na 1. července 2016 je stanovena premiéra filmu Tarzan. V říjnu 2014 bylo oznámeno, že se připojila k obsazení připravovaného filmu Sebevražedný oddíl. Ve filmu se objevila v  roli Harley Quinn.

V roce 2015 obdržela nominaci na cenu BAFTA Rising Star Award. Bylo potvrzeno, že si zahraje ve filmu The Taliban Shuffle. Ve stejném roce se objevila ve filmu Focus s Willem Smithem a s Chrisem Pinem ve filmu Z for Zachariah. Film měl premiéru na Filmovém festivalu Sundance 24. ledna 2015. Film získal pozitivní kritiku. Ve stejném roce si také zahrála s Tinou Fey ve snímku Americká reportérka, který měl premiéru 4. března 2016. V květnu 2016 se stala tváří značky Calvin Klein a jejich voňavky Deep Euphoria. Později v roce 2016 si zahrála Jane Porterovouo ve filmu Legenda o Tarzanovi.

O Multimediaexpo.eu — Redakce

Starší server Multimediaexpo.cz – Intel Core i5 , 32 GB RAM DDR3 , internet : 100 Mbps

Krásnou aktuální encyklopedii najdete na serveru — www.multimediaexpo.cz !
Další informace najdete v kompletní statistice.
Tato encyklopedie vznikla 16. března 2017 a nyní je v režimu masivního budování, který bude trvat asi 12 měsíců...